HomeLightingLight Bulbs 9.5A19/OMNI/220/LED/27K/GU24
Next product
S-POLE600VA(450W)
S-POLE600VA(450W) $39.88
9.5A19/OMNI/220/LED/27K/GU24
9.5A19/OMNI/220/LED/27K/GU24
4 in stock
Weight 1.00 lbs
Dimensions 2 × 2 × 4 in
Brand
SATCO-NUVO, INC
Model
SAT-S9707
There are no reviews yet.
Be the first to review “9.5A19/OMNI/220/LED/27K/GU24” Cancel reply
Your email address will not be published. Required fields are marked *
Related products
coo-01COO-4SHP3240BTS
Close
4FT Shop light 3400lm w/speake
Model: COO-4SHP3240BTS
Add to wishlist
Add to cart
Quick view
Oak Landscape Lighting By ElramL2070
Close
2.5W LED MR11 Lamp 2700K 38?
Model: L2070
Add to cart
Quick view
Oak Landscape Lighting By ElramOAK-AX024-AB
1/2x24in Brass Stem for Path L
Model: OAK-AX024-AB
elram-01R56G940-WH
6” LED GIMBAL CRI90 4000K