HomeElectricalLoadcenters 40-40 PANEL 200A LC4040L1200
Placeholder
UNDER CABINET PUCK LIGHT 120V $15.03
40-40 PANEL 200A LC4040L1200
40-40 PANEL 200A LC4040L1200
3 in stock
Weight 1.00 lbs
Dimensions 2 × 2 × 4 in
There are no reviews yet.
Be the first to review “40-40 PANEL 200A LC4040L1200” Cancel reply
Your email address will not be published. Required fields are marked *
Related products
connecticut-01UBIF20N
Close
20 AMP 1 POLE THICK
Model: UBIF20N
Add to wishlist
Add to cart
Quick view
connecticut-01UBIF0215N
Close
15 AMP 2 POLE THIN
Model: UBIF0215N
Add to cart
Quick view
connecticut-01UBIF2100N
100A TWO POLE TRICK