HomeElectricalLoadcenters 40-40 PANEL 200A LC4040L1200
Placeholder
UNDER CABINET PUCK LIGHT 120V $15.03
40-40 PANEL 200A LC4040L1200
40-40 PANEL 200A LC4040L1200
3 in stock
Weight 1.00 lbs
Dimensions 2 × 2 × 4 in
There are no reviews yet.
Be the first to review “40-40 PANEL 200A LC4040L1200” Cancel reply
Your email address will not be published. Required fields are marked *
Related products
Hotconnecticut-01UBIA220NI
Close
20 Amp Two Pole WADSWORTH
Model: UBIA220NI
Add to wishlist
Add to cart
Quick view
connecticut-01UBIA15NI
Close
15 AMP 1 POLE THIN Wadsworth
Model: UBIA15NI
Add to cart
Quick view
connecticut-01UBIF020N
20 AMP 1 POLE THIN
Model: UBIF020N
connecticut-01FED-215
15A TWO POLE THICK